Türkiye’de bir ilk ’İyi Parti’ tarafından başlatıldı
Reklam

Türkiye'de bir ilk 'İyi Parti' tarafından başlatıldı

İYİ Parti Körfez İlçe Kadın Politikalarından Sorumlu Başkan Aynur Vergili “Kadın İletişim Masası” adıyla ülke genelinde bir ilke imza atarak, önemli bir projeyi hayata geçirdi.

Editor: Haber Editörü
25 Şubat 2021 - 12:31

İlk kez Körfez’de uygulanacak olan proje ile kadınların sorunları dinlenecek, çözüm yolları aranacak, birlik ve beraberlik içinde, 'kadın gücü' hakkında fikir alış verişi gerçekleştirilecek. Körfez İlçe Kadın Politikaları olarak Halkla İlişkiler birimi kurarak, çalışmalara başladıkları ve bu birimin başına ise İlkay Çetinkaya'yı getirdiklerini belirttiler. Projenin tanıtımı için bir araya gelen Körfez İlçe Kadın Politikalarından Sorumlu Başkanı Aynur Vergili ve yönetimi, ilçe binasında İl Kadın Politikalar Sorumlu Başkanı Pelin Döngel ile bir araya geldiler. Yeni projenin tanıtımı büyük bir heyecanla yapılırken, bu çalışmanın İYİ Parti’ye olan inanç ve güveni arttıracağı, Körfez’in kadınların sesi olarak ilk başlatacağı belirtildi. Projenin tanıtım sunumunu yapan Aynur Vergili, “Kadın İletişim Masası 17 Mart  2021 gününden itibaren devreye girecek. Hafta içi her Çarşamba günü saat 12.00 ile 17.00 arasında kadınların sorunları ve dertleri dinlenecek. Tespit edilen konular için çözüm yolları aranacak ve bu proje ile partimiz dertlerini kimseye açamayan kadınlarımız için çözüm ve umut kapısı olacaktır” dedi.

Çok beğenilen ve ülke genelinde ilk olan projenin, Körfez’den sonra 12 ilçe de uygulanmaya başlayacağı belirtildi. Toplantıda ayrıca, Kadın Politikalarından Sorumlu Başkanlık bünyesinde Halkla İlişkiler Birimi kurulduğu ve başkanlığına da İlkay Çetinkaya’nın getirildiği açıklandı. Örnek projenin de bu birim tarafından yürütüleceği açıklandı.

Pano hazırlandı

Saha çalışmalarında ağırlıklarını hissettirmeye başlayan İYİ Partili kadınlar, yönetim ve görev dağılımı, oluşturulan birimleri gösteren 30 kişilik yönetimden oluşan resimli pano hazırladılar ve bunu toplantıya katılan İlçe Başkanı Cahit Sürüm’e teslim ettiler. Panoyla birlikte, yönetim tarafından partiye kazandırılan 30 yeni üyenin formları da teslim edildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gebze İnönü Mahallesi'ne müjde!
Gebze İnönü Mahallesi'ne müjde!
Endişelendiren Covid-19 açıklaması: Çok büyük bir hata yaptık
Endişelendiren Covid-19 açıklaması: Çok büyük bir hata yaptık