“Halkımızla gönül köprüleri kuruyoruz”
Reklam

“Halkımızla gönül köprüleri kuruyoruz”

AK Parti Derince İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği Haftalık Olağan Yürütme ve Yönetim Kurulu Toplantısı’na katılan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Halkımıza hizmet etmek için gece gündüz demeden hep birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Editor: Haber Editörü
13 Ocak 2021 - 16:27

AK Parti Derince İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği Haftalık Olağan Yürütme ve Yönetim Kurulu Toplantısı Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Toplantıya Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, AK Parti Derince İlçe Başkanı Koray Merdan, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Hicran Bozkurt, İlçe Kadın Kolları Başkanı Züleyha Uslu, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Tayyip Gülcan ve teşkilat yöneticileri katıldı. Birlik ve beraberlik içerisinde halkla iç içe olarak çalışmaya devam ettiklerini belirten İlçe Başkanı Koray Merdan, “Halkımızla gönül köprüleri kurarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu anlamda teşkilat üyelerimizin emekleri bizler için çok kıymetli. Mazbatalarını alan değerli mahalle başkanlarımıza da çalışmalarında başarılar diliyorum. Hep birlikte ilçemize en güzel şekilde hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Belediye Başkanımız Sayın Zeki Aygün birçok önemli projeyi ilçemize kazandırdı ve kazandırmaya da devam ediyor. Allah’ın izniyle 41 vaadini de ilçemize kazandıracağına olan inancımız tam” dedi.
 
Projeler Sırasıyla Hizmete Sunuluyor
Mazbatalarını alan mahalle başkanlarına görevlerinde başarılar dileyen Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Bizler birlik ve beraberlik içerisinde halkımıza hizmet etmek için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Rutin hizmetlerimizle beraber ilçemize önemli eserler kazandırmaya devam ediyoruz. Fatih Gençlik Merkezi, Fatih Spor Kompleksi, Araptepe Kentsel Yenileme Projesi, Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi, Abdullah Tayyip Olçok Gençlik Merkezi gibi birçok önemli projemizi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kocaeli Büyükşehir Belediyemizin değerli katkılarıyla Belediye Hizmet Binamızı da hizmete sunmak için çalışmalarımız devam ediyor. Tüm bunların yanına gönül belediyeciliği anlayışıyla toplumumuzun her kesimiyle bir araya gelerek istişarede bulunuyoruz. Siz kıymetli teşkilat mensuplarımızla halka hizmet için yoğun mesai harcıyoruz. Mazbatalarını alan mahalle başkanlarımıza da görevlerinde başarılar diliyorum. İlçemize, ilimize ve ülkemize hizmet etmek için hep birlikte tüm gayretimizle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Servet Günay,
Servet Günay, "CHP zihniyeti yalan siyaset yaparak topluma fitne...
İşçiler simitli şov değil, hakkını istiyor!
İşçiler simitli şov değil, hakkını istiyor!