Yapımı devam eden millet bahçesi ve yeni devlet hastanesi...
Reklam

Yapımı devam eden millet bahçesi ve yeni devlet hastanesi inşaatını gezdiler

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve İlçe Başkanı Sayın Çetin Seymen ile birlikte ilçede yapımı devam eden Gölcük Millet Bahçesi ve Yeni Devlet Hastanesi inşaatını ziyaret edip bilgi aldılar.

Editor: Haber Editörü
07 Mayıs 2021 - 22:20

BAŞKAN SEZER BİLGİ VERDİ

Başkan Sezer yaptığı açıklamada: AK Parti Kocaeli İl Başkanımız Sayın Mehmet Ellibeş ve İlçe Başkanımız Sayın Çetin Seymen ile birlikte 55.000 m2 alan üzerine yapımı devam eden 1.500 adet 10 yaş civarı çeşitli cinste ağaç ve çok miktarda bitki ve çiçeğin ayrıca sosyal donatıların yer alacağı Gölcük Millet Bahçesini ve ilçemiz için sağlık alanındaki çok önemli yatırım olan 300 yataklı Yeni Devlet Hastanesi inşaatını ziyaret edip çalışmalar hakkında bilgi aldık dedi.

GÖLCÜK MİLLET BAHÇESİNDE NELER VAR

Gölcük Millet Bahçesi 55.000 m2 alana sahip olacak ve doğal zenginlikleriyle Gölcüklülerin nefes alacağı bir yaşam alanı olacak. Ayrıca millet bahçesinde Millet Kıraathanesi Çınar Meydan Çocuk Oyun Alanı Fitness Alanı Şifalı Bitkiler Bahçesi Lalezar Bahçesi Gülizar Bahçesi Etkinlik Çayırı Bisiklet Yolu Koşu Yolu Sağlıklı Yaşam Parkuru Gezinti Yolu Kameriyeler Oturma Basamakları Oturma Noktaları Etkinlik Çayırı Afet Toplanma Yeri Meşe Korusu Kayın Korusu gibi birçok doğal kültürel ve sportif alan yer alacak. Millet Kıraathanesi 560 m2 kapalı alana sahip olacak ve bünyesinde kafetarya kütüphane ve benzeri sosyal ihtiyaç alanları yer alacak.

GÖLCÜK DEVLET HASTANESİ 300 YATAKLI OLACAK

Ana ve ek bina olarak inşa edilen Gölcük Yeni Devlet Hastanesi 45.000 m2 kapalı alana sahip olacak. Gölcük Yeni Devlet Hastanesinde 28i erişkin 7si yeni doğan olmak üzere toplam 32 yoğun bakım yatağı 26 yataklı diyaliz ünitesi 7 genel 1 lokal ve 1 sezaryen olmak üzere toplam 9 ameliyathane 71 poliklinik odası 4 adet tek kişilik SDL konforlu doğum odası ve hiperbarik ünitesi gibi özellikli alanlar ile 225i kapalı 275i açık olmak üzere toplam 500 araçlık otopark bulunacak

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gebze Center'a tepkiler var!
Gebze Center'a tepkiler var!
AK Parti Gebze'den bayrak açıklaması!
AK Parti Gebze'den bayrak açıklaması!