Milli futbolcumuza "senden nefret ediyorum" demişti o...

Milli futbolcumuza "senden nefret ediyorum" demişti o paylaşımı sildi!

Önceki dönem CHP Gebze Belediyesi Meclis Üyesi Erhan Bölük bozkurt işareti yapan milli futbolcumuz Merih Demiral’a skandal sözler kullanarak “senden nefret ediyorum” demişti. Bölük sosyal medyada tepki toplayınca çark ederek paylaşımını sildi.

Editor: Haber Editörü
06 Temmuz 2024 - 00:30 - Güncelleme: 06 Temmuz 2024 - 00:33

Eski CHP Gebze Belediyesi Meclis Üyesi Erhan Bölük önceki gün Türkiye-Avusturya maçının sonunda gol sevincine yönelik “bozkurt” işareti yapan milli futbolcumuz Merih Demiral için adeta kin ve nefret kusmuştu.

Bölük Milli futbolcumuz Merih Demiral’dan bozkurt işareti yaptığı için nefret ettiğini söyleyerek,”Giydiğin bu forma bu Türkiyede yaşayan herkesi temsil ediyor.Bu forma üzerindeyken ideolojini, partini kendine sakla.Futbolunu alkışlayalım.Zaten sahada iyi oynadın, tribüne oynamana gerek yok du aslında.Bu hareketin yüzünden ceza da alabiliriz.Bu hareketinden dolayı senden nefret ediyorum”ifadelerini kullanmıştı.

CHP’li Erhan Bölük sarf ettiği o cümlelere karşı tepkiler alınca paylaşımını silmek zorunda kaldı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • 1 hafta önce
    Erhan tanırım haddini kapasitesini aşan beyanda bulunmuş çok ayıp etmiş İslamiyet'in şartı beş.tir altı olsaydı biride haddini bilemk olurdu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vatandaş isyan etti:
Vatandaş isyan etti:"Çayırova'da hizmet yok"
Vekil Tipioğlu bugün Gebze'de!
Vekil Tipioğlu bugün Gebze'de!