Gebze’ye ikinci huzur evi yapılacak
Reklam

Gebze'ye ikinci huzur evi yapılacak

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, Aile ve Çalışma Sosyal Hizmetler İl Müdürü V. Kamil Tüylüoğlu, yakın zamanda vefat eden hayırsever iş adamı Muzaffer Altıntaş’ın çocukları ile birlikte Vali Seddar Yavuz’u makamında ziyaret etti.

Editor: Haber Editörü
15 Ocak 2021 - 13:19

Kaymakam Güler “ Valilik makamında yapılan koordinasyon toplantısında Gebze, Darıca, Dilovası ve Çayırova bölgesine hizmet verecek huzurevi  ile ilgili yapılan çalışmalar konusunda Kocaeli Valimiz Sayın Seddar Yavuz’a bilgi verilerek bu konuda yapılacak çalışmalar hakkında kendilerinden bilgi ve talimat aldık. Sayın Valimize yapılacak huzurevi ile ilgili arsa temininde yapmış olduğu yardım ve destekten dolayı teşekkürlerimizi sunarak bundan sonra yapılacak çalışmalarda da yardım ve desteklerini beklediğimizi kendilerine ifade ettik"

Kaymakam Mustafa Güler,“Hayırsever işadamı Muzaffer Altıntaş’ın vefatından önce 30 yıldır hayalim dediği Gebze’ye huzurevi yapma isteği gündeme getirildi. Bugün kendisi aramızda olmasa da çocukları ile bu isteğini gerçekleştirmiş olmaktan ziyadesiyle memnunuz.” dedi.
 
Aynı zamanda kendilerini makamında kabul eden Vali Sayın Seddar Yavuz’a Gebze’de huzur evi yapılmasıyla ilgili göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerini sunduklarını ifade etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gebze İnönü Mahallesi'ne müjde!
Gebze İnönü Mahallesi'ne müjde!
Endişelendiren Covid-19 açıklaması: Çok büyük bir hata yaptık
Endişelendiren Covid-19 açıklaması: Çok büyük bir hata yaptık