Aile hekimi Cengiz Şener İYİ Parti’ye katıldı

Aile hekimi Cengiz Şener İYİ Parti'ye katıldı

Kartepe’de 30 yıldır aile hekimliği yapan Cengiz Şener, emekli olduktan sonra İYİ Parti’ye katıldı, rozetini il başkanı Şanbaz Yıldız taktı

Editor: Haber Editörü
22 Kasım 2022 - 12:28 - Güncelleme: 22 Kasım 2022 - 12:30

Yaklaşık otuz senedir Kartepe’de doktorluk yapan, geniş bir kesim tarafından tanınan Aile Hekimi Cengiz Şener, emekli olduktan sonra İYİ Parti'ye katıldı. Şener'in rozetini İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız ve İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel birlikte taktı. İYİ Parti Kartepe İlçe Binasında gerçekleşen törende taktığı rozet ile İYİ Parti'li olan Doktor Cengiz Şener yaptığı konuşmada; "Emekli olma düşüncesi hasıl olduğu günden itibaren, ailem ve sosyal çevrem siyasete girmem ve bu partinin de İYİ Parti olması gerektiği yönünde telkinlerde bulunuyorlardı. Bu süreçte siyasete katılma kararı verirken, tabi ki benimde ülkenin kötü gidişi ile ilgili kaygılarım bu noktada etkiliydi ama en önemlisi ise Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener ve İYİ Parti'nin liyakatli kadrolarına olan inancımdı. Ailem ve sosyal çevremin de benimle aynı düşünüyor olması ise  haklılığımın kanıtı oldu. Siyasette yeniyim dolayısıyla heyecanlıyım, burada olmamın tek sebebi halka hizmet ve milletime karşı duyduğum aşktır" dedi.

KARTEPE’DE BİRİNCİ PARTİ OLACAĞIZ
Törende konuşan ilçe başkanı Tamyüksel; "Sevgili Cengiz hocamı tebrik ediyor, aramıza hoşgeldiniz diyorum. Biliyorsunuz Kartepemiz devletin sağlık ile ilgili imkanlarından neredeyse Türkiye'de en az faydalanan İlçelerden biridir. Cengiz hocamın deneyimi ve bilgi birikimi ile Kartepemizde vatandaşımızın menfaatlerini gözetecek çalışmalar geliştirecek ve gerçekleştirmek için çalışacağız" dedi. İl başkanı Yıldız ise "Bugün İYİ Parti Kartepe Teşkilatı bize adeta bir iktidar partisi imajı veriyor, hemen hemen her gün Kartepe'nin sevilen, sayılan, önemli kariyer sahibi isimleri partimize katılıyorlar. Haluk Başkan'ın söylediğine göre de katılımlar hız kesmeden devam edecek ve inşallah Kartepe'de birinci parti olacağız. Bu vesileyle bugün aramıza katılan kıymetli Cengiz hocaya da aramıza hoşgeldiniz diyorum. Bu mücadele iyi ile kötünün Hak ile Batıl'ın mücadelesidir. Seçim gününe kadar durmadan çalışacağınızdan şüphem yok. Allah yar ve yardımcımız olsun" dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çalışma Bakanlığı asgari ücrette ortak beklenti rakamını duyurdu!
Çalışma Bakanlığı asgari ücrette ortak beklenti rakamını...
Türk-iş asgari ücret pazarlığına açlık sınırından başlayacak
Türk-iş asgari ücret pazarlığına açlık sınırından...